(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات اولیه
  جستجو

  شرایط استفاده

  در صورت استفاده از هر یک از سرویس‌های دکان ساز شما موظف به رعایت شرایط و قوانین زیر می‌باشید. بنابراین پیشنهاد میشود که موارد زیر را با دقت مطالعه کنید.

  همچنین توجه داشته باشید که صفحه قوانین به صورت دوره‌ای و بر اساس شرایط تغییر می‌کند، بناربراین پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یک بار این صفحه را مطالعه بفرمایید.

  از درج هرگونه محتوا که بر اساس قوانين جاری جمهوری اسلامی ايران، مشمول عنوان جرم می‌شود پرهيز کنید.

  حداقل سن قانونی برای استفاده از سرویس‌های دکان ساز ۱۸ سال است.

  از درج هرگونه محتوا که بر خلاف عفت عمومی و يا هنجارهای متعارف جامعه باشد، و يا به گونه‏‌ای اهانت به مقدسات دینی اديان قانونی ياد شده در قانون اساسی بشود، خودداری کنید.

  از درج هر گونه محتوا که به واسطه آن به اشخاص حقيقی يا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ايران توهين شود ممانعت کنید.

  مسئولیت حساب کاربری و تمامی فایل‌ها و متونی که در فروشگاه خود استفاده میکنید به عهده سازنده آن حساب کاربری می‌باشد. توجه کنید که رعایت نکردن قوانین موجب بسته شدن فروشگاه و حساب کاربری خواهد شد. درصورت نیاز به اطلاع‌رسانی و هشدار، تیم پشتیبانی دکان ساز از طریق پست الکترونیک یا شماره تماس وارد شده با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

  مسئولیت درست نبودن اطلاعات کاربری و اطلاعات پرداخت به عهده کاربر می‌باشد و دکان ساز در قبال اتفاقات ناشی از آن مسئولیتی ندارد.

  مسئولیت حقوقی هرگونه محتوایی که در سرویس‌های دکان ساز استفاده کنید متوجه کاربر می‌شود و سایت دکان ساز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای فروشگاه‌ها نمی‌پذیرد.

  دکان ساز حق دارد در صورت نیاز در هر زمان سرویس ارائه شده را تغییر دهد و یا لغو کند.

  در صورت مغایرت محتوای فروشگاه با قوانین جمهوری اسلامی ایران، دکان ساز میتواند محتوای مجرمانه و یا در صورت نیاز فروشگاه متخلف را حذف کند.

  خرید و فروش فروشگاه‌های ساخته شده در دکان ساز بدون هماهنگی، غیرقانونی است و در صورت مشاهده علاوه بر غیرفعال کردن فروشگاه، این مورد به صورت قانونی پیگیری خواهد شد.

  بعد از اتمام مراحل خرید، بین  ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد، در روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه)، دکان ساز مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی شما را با پایان می رساند.

  دکان ساز می‌تواند به دلایل مختلف در هر زمانی اقدام به دریافت مدارک شناسایی صاحب فروشگاه یا تعهدنامه کتبی نماید.

  در صورتی که مشکلی بین خریدار و فروشنده پیش بیاید، در حالت پیش‌فرض دکان ساز هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و مشکل باید بین خودشان حل شود.

  مسئولیت تمامی فایل‌های آپلود شده روی فروشگاه و خدمات در حال ارائه بر عهده صاحب فروشگاه می‌باشد و دکان ساز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

  دکان ساز حق دارد در صورت نیاز، فایل و یا خدمت ارائه شده در هر فروشگاه را بر اساس تشخیص خود، حذف یا غیرفعال نماید.

  در صورت خرید فروشگاه از سایت دکان ساز، تیم فنی دکان ساز وظیفه دارد تمامی ویژگی های مندرج در بخش ... را بر روی فروشگاه اینترنتی مشتری پیاده سازی کند و مشتری از یک ماه پشتیبانی رایگان برخوردار می باشد.

  در صورت خرید پشتیبانی فروشگاه از سایت دکان ساز، تیم فنی دکان ساز وظیفه دارد موارد ذکر شده در بخش ... را به صورت تمام و کمال با شرایط ذکر شده انجام دهد.

  در صورت تمایل به شخصی سازی قالب خریداری شده ، پس از انجام بررسی های کارشناسی توسط تیم فنی دکان ساز، هزینه اعمال تغییرات ظاهری اعلام می شود و در صورت تمایل مشتری با پرداخت هزینه های اعلام شده، تیم فنی دکان ساز حسن نیت لازم جهت اعمال هرچه سریعتر تغییرات را به عمل خواهد آورد.