(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات اولیه
  جستجو

  چرا دکان ساز ؟

  چرا دکان ساز؟

  دکان ساز از پلتفورم ناپ کامرس برای فروشگاه های اینترنتی خود استفاده می کند. علت اینکه ما به سراغ این پلتفورم برای طراحی فروشگاه اینترنتی رفته ایم این بوده که ناپ کامرس تخصصی ترین پلتفرم فروشگاهی اینترنتی با قابلیت های بسیار حرفه ای و متنوع در سطح بین المللی می باشد و با قابلیت‌های بالای خود به هزاران کسب و کار در سطح جهان، چه در سطح کسب و کارهای کوچک و چه کمپانی‌های بزرگ کمک کرده است. بیزینس‌های کوچک، خرده فروشی‌های آنلاین، کسب و کارهای آنلاین قدیمی و بزرگ یا همه افرادی که می‌خواهند فروش کالاهای فیزیکی و یا دیجیتال در اینترنت داشته باشند می‌توانند از ناپ کامرس برای راه‌اندازی و یا توسعه کسب و کار خود کمک بگیرند. این پلتفورم نتیجه سالها تحقیق و توسعه و بررسی نیاز های فروشنده از یک فروشگاه حرفه ای می باشد که خود را از سایر پلتفورم های فروشگاهی و قالب های آماده و ... متامیز می کند. در زیر به برخی از ویژگی های این پلتفورم اشاره می کنیم.

   

  ویژگی های ناپ کامرس

  هر آنچه از یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید!

  ناپ کامرس به این دلیل که به صورت تخصصی برای ساخت فروشگاه های اینترنتی طراحی شده است، به تمامی نیاز های مشتریان در این راستا پاسخ داده است. لذا هر نیازی که شما از یک فروشگاه اینترنتی دارید با ناپ کامرس قابل دست یابی می باشد.

  اولین پلتفرم بومی‌سازی شده فارسی

  دکان ساز با بومی سازی کامل این پلتفورم امکان هماهنگی فروشگاه های اینترنتی با قوانین و فرآیندهای مالی ایران و همچنین پشتیبانی کامل از زبان فارسی و تاریخ شمسی را فراهم کرده ایم. قابلیت یکپارچه‌سازی با نرم افزارها و سرویس‌های ایرانی نظیر حسابداری و ، راهنمای اختصاصی کاربری کامل به زبان فارسی و ... از جمله قابلیت های بومی شده این پلتفورم می باشد.

  قابلیت توسعه‌پذیری به صورت مستمر

  از عوامل موفقیت یک کسب و کار آنلاین حرفه ای، به روز بودن و منطبق بودن بر تکنولوژی روز دنیا می باشد. هسته محصول به صورت مداوم توسط تیم ما در حال به‌روزرسانی بوده و این به‌روزرسانی‌ها در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت . همچنین امکان توسعه ماژول‌های اختصاصی و سفارش مشتری در مدت زمان کوتاه برای تیم ما امکان پذیر می باشد. در حال حاضر ناپ کامرس یکی از امن ترین، پایدارترین و توسعه پذیرترین بسترهای تجارت الکترونیک در دنیا می باشد.

  طراحی ریسپانسیو

  ما در عصر موبایل زندگی می‌کنیم. یک فروشگاه اینترنتی خوب باید قابلیت نمایش مناسب در صفحه نمایش همه دستگاه‌های الکترونیکی نظیر موبایل، تبلت و… را داشته باشد. ناپ کامرس کاملا ریسپانسیو است و اطلاعات و تصاویر فروشگاه شما روی همه دستگاه‌ها متناسب با ابعاد صفحه نمایش همان دستگاه چینش و نمایش داده خواهد شد. این هماهنگی برای پنل مدیریت فروشگاه هم پیش‌بینی شده و شما با هردستگاه و هر اندازه‌ای از صفحه نمایش می‌توانید فروشگاه خود را مدیریت کنید.

  منطبق بر نیاز های بازاریابی

  تیم ناپ کامرس تلاش های زیادی برای بهینه سازی آن جهت موتورهای جستجو انجام داده است و به شما اجازه می دهد صد در صد استانداردهای موتورهای جستجو را رعایت کنید. از آدرس های مورد پسند موتورهای جستجو تا محتوای ساختارمند در صفحات محصولات. ناپ کامرس به گونه ای طراحی شده است که مشتریان شما به راحتی محصولات مورد نظرشان را در فروشگاه اینترنتی شما پیدا می کنند. پلتفورم ناپ کامرس کاملا منطبق با نیاز های روز بازاریابی مانند بهینه سازی موتور های جست و جو، تولید محتوای بهینه، بازاریابی شبکه های مجازی و ... می باشد. مشتریان دکان ساز همواره می توانند از توصیه های تیم ما برای بهبود فرایند بازاریابی و توسعه کسب و کار خود بهره بگیرند.

  مدیریت حرفه ای و آسان

  مدیریت حرفه ای و بهینه یک فروشگاه اینترنتی یکی از عوامل موفقیت یک کسب و کار می باشد. ناپ کامرس با طراحی پنل مدیریتی بسیار حرفه ای و در عین حال آسان و کاربرپسند، بستری حرفه ای برای مدیریت بخش های مختلف فروشگاه مانند، محصولات، سفارشات، انبار، مالی و ... فراهم کرده است. در این پنل شما می توانید علاوه بر مدیریت فروشگاه خود گزارش های مختلف و داده ها آماری متعدد از فروشگاه خود دریافت کنید.

  فروشگاهی بدون خطا

  در دنیای اینترنت و وبسایت ها و فروشگاه های اینترنتی خطا هایی که کاربران در هنگام توسعه وبسایت و فروشگاه با آنها مواجه می شوند همواره از معزلات پیش رو بوده است. سابقه درخشان ناپ کامرس و توسعه این محصول در سالیان متمادی بروز خطا در این سیستم را به صفر رسانده است تا مشتریان بتوانند به راحتی و بدون دغدغه محصولات خود را در بستری امن و آسان و حرفه ای به فروش برسانند.